Enjoying the Content?

Please login or register to gain full access.

Titan Quest
NF - Najgorsze wielotematyczne forum w sieci
Zaloguj się Zalóż konto

NF - Najgorsze Forum

Zapraszam wszystkich do rejestracji na najgorszym forum w sieci jakie można znaleźć ;)

Rejestracja

NF - Najgorsze Forum

Zapraszam wszystkich do rejestracji na najgorszym forum w sieci jakie można znaleźć ;)

Rejestracja

NF - Najgorsze Forum

Zapraszam wszystkich do rejestracji na najgorszym forum w sieci jakie można znaleźć ;)

Rejestracja

nikus
Administrator
#1
[Obrazek: Titan_Quest.jpg]
Cytat:Titan Quest – gra komputerowa na komputery Microsoft Windows z gatunku hack and slash. Stworzona została przez firmę Iron Lore Entertainment i wydana 26 czerwca 2006 przez THQ. Do gry powstał również dodatek zatytułowany Titan Quest: Immortal Throne. W Polsce grę dystrybuuje firma CD Projekt.

Gra jaka jest każdy kto grał ten wie, jedni twierdzą że lepsza od Diablo 2, inni jednak że nie... ale to nie zmienia faktu że gra jest jedną z lepszych gier w swoim gatunku.

A jak to jest u was?

I z innej beczki...

Gram se w titan quest, doszedłem do ostatniego bossa w 3 akcje... tytana krew sie leje ( szczególnie moja ) zgon za zgonem... no szlak mnie trafia aż w końcu znalazłem na niego patent, po czym stał się ultra easy xD ale uj, ubiłem go... ZERO ciekawego dropu... kolejne podejścia... ZERO ciekawego dropu. To już wcześniejszy Boss dropi ciekawe itemki Smile To mój sposób na niego, wbiec na arenę by ten się ruszył i stanąć tak jak ja na screenie. Po czym go czarem nawawalałem
[Obrazek: T1.png?ex=6680606b&is=667f0eeb&hm=c83971...height=473]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Titan Quest - przez nikus - 06-28-2024, 08:37 PM